Hakkımızda

 

OSMED KİMDİR

 

Türkiye Turizm konakla sektöründe sosyal sorumluluğu ilke edinmiş olmazsa, olmaz ulusal ve uluslar arası konaklama sektörü içerisinde  eğitim  modüleri Kalitesinde uygulanan EĞİTİM modelleriyle sektöre hizmet vermeyi sosyal sorumluluk “İlkesinde Kabul Etmiş ve Ettirmiş” olup   Öncelikle satın alma müdürleri departmanın ve alt kadrolarına hizmet veren bunun yanı sıra tüm departmanlara da! Genel mesleki eğitimle ve kişisel eğitimler ve sektörün sürdürebilirlik devamlılığını derneğimizin  kurumsal yapısıyla Türkiye’ye Turizm konaklama sektörüne  hizmet veren Eğitim derneğiyiz.

Biz Türkiye Turizm sektörüne öncelikle  “Uluslar arası” satın alma eğitimleri AKDENİZ Üniversitesi Uzaktan eğitim  “AKUZEM” merkezinde  bu eğitimleri de  REAL olarak  yıl içerinde 188 saat kişisel eğitim olarak da 40 saat  iki kez eğitim vererek ve kişisel eğitimlerle tamamlayarak hizmet vermekteyiz.

Öncelikle  sektörün “Ulusal ve Uluslar arası” Turizm sektöründe ve dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerimizi müşteri memnuniyeti! ilkelerine katkıda bulunmak amaçlı gastronomi gıda ,kalitesi, markanın Önemini  ve Diğer  sektörün “Proje” başlangıcıyla "Enerji Verimliliğini" Önemseyen Sağlıklı yapıların Sektöre kazanılması adına  yapı inşaat ile başlayan markalaşmanın önünü açan Projelerde AR-GE çalışmalarımızı proje paydaşlarımızla paylaşarak Satınalma dünyada  hizmet veren önemli bir Departman ve Hizmet Derneğiyiz .

Satın alma platformlarını öncelikle AR-GE çalışmalarıyla paylaşım uzun uğraşlar sonucu kaliteye olmazsa olmaz ilkesiyle değer veren markanın önemini taşıyan bunun yanı sıra uluslar arası fuar deneyimlerinden yararlanan bir anlayış içerinde yol kat etmekteyiz .

Tüm tedarik zincirlerini Özellikle “GIDA” Dünyasındaki olumsuzlukları kontrol  etmek!  Araştırma amaçlı kurduğu bölgesel komisyonlarıyla ve sektörün içerinde özellikle KALİTE Müdürlerimizle Mutfak Gastronomi ustaları departmanlarıyla uzun soluklu çalışma platformları kurarak öncelikle Dünya standartlarında ilerletilmiş HİJYEN uygulamaları uyarı izlenebilirlik uygulamalarına önem vermekteyiz.

Türkiye bölgesel çalışmalarımızda TC Turizm Bakanlığı/T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık  Bakanlığı /T.C Sağlık Bakanlığı/TC Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Muğla, Aydın, Afyon, Nevşehir, Bölge il ilçe müdürlükleriyle Hijyen Kalite Marka ve genel eğitimler AR-GE denetim izlenebilir  ve uygulamalı uygulamalar uyarı ikaz çalışmalarımızla sektörde ulusal gastronomi kalite değerleri Osmanlı ve Türk mutfaklarımızın önemi Tanıtımı  yanı sıra uluslar arası hizmet mutfaklarında ülkemiz adına  önem vermenin geliştirilmesinin yanında olmanın  gururunu yaşıyoruz .

Çalışmalarımızda faaliyet gösterdiğimiz Bölgeler ve Paydaşlarımız Şöyle İstanbul, İzmir, Ankara, Afyon, Nevşehir, Antalya, Alanya, Manavgat ,Belek, Kundu, Kemer, Bodrum ,Marmaris, Fethiye, Sarı germe Kuş adası Didim Bu bölgelerde Temsilciliklerimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz ve Antalya merkez olarak Dernek merkez ofisimiz Bodrumda ofisimiz ,İstanbul kartalda irtibat ofisimiz ile Ülkemize hizmet vermekteyiz.

Eğitim alanlarımızda  Türkiye bölgelerimizde  profesör  Hocalarımız ve Akademisyen Öğretim görevlisi eğitmenlerimizle Eğitim alanlarımızdaki Ulusal ve Uluslar arası Oluşturduğumuz eğitim koordinasyon  merkezlerimiz Olarak oluşturduğumuz ÜNİVERSİTELER üzerinde  Kaliteli eğitim ve başarının Daha sağlıklı düşünmemiz üzere Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz  Paydaşlarımız şöyle!  Akdeniz Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Afyon Koca Tepe Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Isparta üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Okan Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Hacet Tepe Üniversitesi ile konaklama sektörüne Düşüncelerimiz ve akademisyen üreten insanlar neslinde ülkemizin bu cüzide üniversiteleriyle yol kat ederek Ülke Turizmine  Katkı sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

Medya planlamamız iletişim olarak Türkiye turizm sektöründeki genel” 2.000. 00 “ tane sektörün tüm departmanlarıma ulaşmak ürere profesyonel editör kadrolarıyla "Satın alma DÜNYASI "Dergimizle de sektöre Hizmet vererek  haber AR-GE  çalışmalarımızı haber haline getirip  dergimiz yılda altı sayı çıkartarak Tüm sektör ve üyelerimize ulaşmaktadır .

 

OSMED parmaklarınızın ucunda ( info@osmed.com.tr) tüm sorun, istek ve sorularınızı bizlere yazabilirsiniz

Yapacağımız çok işimiz var diyorum iş hayatınızda ve çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum.

 

Murat ARINCI