Haberler
OSMED SERTİFİKA VE EĞİTİMLER

OSMED SERTİFİKA VE EĞİTİMLER

08.06.2017
SATINALMA DUNYASI DERGISI SPONSORLUK DOSYASI

Hedef okuyucu kitlesi / Türkiye genelinde 4 ve 5 yıldızlı otellerin , satın alma müdürleri , F&B müdürleri, teknik müdürlerimiz ve genel müdürlerimize dağıtımı yapılmaktadır. İlan verenlerin genel profili olarak da konaklama turizmine hizmet veren , tedarik sağlayan firmaların reklamlarına yer vermekteyiz. Derneğimiz eğitim derneği olduğundan reklamların haricinde konuyla alakalı kişilerin köşe yazılarına yer verilerek bilgi paylaşımı sağlanmaktadır...

07.06.2017
TÜRK TURiZMiNiN EN iYi YÖNETiLEN MARKALARI BELLi OLDU

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin (POYD) resmi yayını GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen Quality Managament – QM Awards Ödülleri’nin 7.si geleneksel POYD Gala Gecesi’nde gerçekleşti. Barut Hotel Lara’daki POYD üyelerinin ve turizm camiasının büyük ilgi gösterdiği gala gecesinde ödüller sahiplerini buldu.

01.04.2017
OSMED Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı... Kemer'de hareketlilik var!

Otel Satın Alma Müdürleri ve Eğitimi Derneği (OSMED) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı; Rus uçağının düşmesiyle birlikte, ülkede krizlerin yaşandığını söyleyerek, özellikle Antalya için “2017’nin 2016 yılına göre daha iyi olacağını düşünüyorum” dedi.

31.03.2017
OSMED ÜYELERi, MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET

OSMED ÜYELERi,MEDICAL PARK ANTALYA'YA EMANET Otel Satınalma Müdürleri ve Eğitimi Derneği, Medical Park Antalya Hastane Kompleksi'yle sağlık protokolü imzaladı.

01.04.2017
OSMED, DÜNYAGÖZ HASTANE Si iLE SAĞLIK ANLAŞMASI YAPTI

OSMED, DÜNYAGÖZ HASTANE Si iLE SAĞLIK ANLAŞMASI YAPTI Dünya göz Hastanesi, Uluslararası İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Mert DEMİRSÖZ ve OSMED Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Murat ARINCI, 2017-2018 dönemini kapsayan sağlık anlaşması imzaladı.

01.04.2017
SATINALMA DUNYASI TÜRKİYE TURİZMİ SEKTÖR DERGİSİ

SATINALMA DUNYASI TÜRKİYE TURİZMİ SEKTÖR DERGİSİ TÜM SATILARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

01.04.2017
OSMED Yönetim Kurulu Seçimleri Yapıldı

“OSMED Olağanüstü Genel Kurulu'nun 17.02.2017 tarihinde Cuma günü Antalya Expo Center toplantı salonlarında gerçekleştirildi. OSMED Kurucu Başkanı, Yönetim Kurulu Başkanı Murat ARINCI ve OSMED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Bülent BİLGİÇ, yeni dönem başkanlığı için aday olan isimlerdi.”

01.04.2017
OSMED VE POYD KOL KOLA

OSMED Yönetim Kurulu Başkanı Murat Arıncı ve POYD ( Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği ) Yönetim Kurulu Başkanı Etem Hakan Duran ile Rixos Downtown Hotel'de bir araya geldi.

01.04.2017