Ziyaretçi Yorumları
İlyas YILMAZ

Konu : OSMED OTEL SATINALMA DERNEĞİ

Tarih : 15.06.2017 09:47:48

Osmed isminden de anlaşılacağı gibi otel satınalma müdürleri eğitim derneği olmasına rağmen tüm otel turizm konaklama sektöründe baş da satınalma müdürleri olmakla beraber tüm otel departmanlarının müdür ve alt kadrolarının eğitimi ile ilgilenmekle bu konuda Türkiye de bir ilke imza atmıştır. Çok kısa süre sonra zorunlu hale gelecek olan çalışma sertifikalarının verilmesinde de yetkili olup bir çok otel çalışanlarına eğitim vererek sertifikalarını vermiştir. Bu yolda eğitim çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Kurulduğu yıldan beri bir çok zorluklarla karşılaşmasına rağmen amacından hiç bir taviz vermeden yoluna emin adımlarla ilerlemektedir. Yolunuz açık olsun başarılarınızın devamını diliyorum.

NİHAL KOPUZ ARINCI

Konu : dernek ve web sitesi hakkında

Tarih : 14.06.2017 11:53:45

Osmed günden güne büyüyen ve sektöre ciddi katkı sağlayan bir sivil toplum kuruluşu, vizyonlara vizyon katarak yoluna devam ediyor , web sitesi oldukça başarılı bir yeni yüzle karşımızda emeğinize sağlık Osman AVCI

Osman AVCI

Konu : OSMED

Tarih : 14.06.2017 09:42:19

Türkiye Turizm konaklama sektöründe sosyal sorumluluğu ilke edinmiş konaklama sektörü içerisinde EĞİTİM modelleriyle sektöre hizmet vermeyi sosyal sorumluluk “İlkesinde Kabul Etmiş ve Ettirmiş” olup Öncelikle satın alma müdürleri departmanın ve alt kadrolarına hizmet veren bunun yanı sıra tüm departmanlara da! Genel mesleki eğitimle ve kişisel eğitimler ve sektörün sürdürebilirlik devamlılığını derneğimizin kurumsal yapısıyla Türkiye’ye Turizm konaklama sektörüne hizmet veren Eğitim derneğiyiz.

Murat arıncı

Konu : OSMED Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih : 10.04.2017 21:42:53

Hayırlı ve uğurlu olsun ...

Yorum Yaz